O nas

Kim jesteśmy?

JMK Services Sp. zo.o.

Zespół JMK Services składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w wyliczaniu wielkości ETS w wielu krajach europejskich oraz eksportujących do Europy. Daje to szeroką perspektywę i pewność w rozwiązywaniu problemów mogących wyniknąć z konieczności szybkiego wdrożenia nowych regulacji dotyczących importerów. Ważnym elementem jest także wiedza naszych ekspertów co do specyfiki wyliczania emisji gazów cieplarnianych w wielu pozaeuropejskich krajach, co może przyspieszyć jak również obniżyć koszt procesu pozyskiwania danych do raportowania CBAM od danego eksportera.

Jesteśmy gotowi, aby pomóc Twojej firmie w przygotowaniu się do wprowadzenia CBAM. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług konsultingowych z zakresu zrównoważonego rozwoju i strategii związanych z klimatem.

Spółka JMK-Services sp. z o.o. zajmuje się działalnością handlową kojarzącą partnerów zainteresowanych eksportem towarów z Polski i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej na rynki Afryki i Azji. Specjalizuje się w handlu wyrobami chemicznymi i spożywczymi (w szczególności drobiem i wieprzowiną) również z uwzględnieniem wymogów halal.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojej firmie dostosować się do nowych regulacji i zyskać przewagę konkurencyjną na rynku europejskim.